O nas

Jesteśmy częścią grupy KGDI, która z sukcesami działa na rynku od 2012 roku. Wierzymy, iż wykreowane przez nas (ang. Creators) rozwiązania zakupu nieruchomości przyniosą naszym partnerom złożone obietnice w zakresie zysków (ang. Benefit).

 

Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji długoterminowych, gwarantujących naszym wspólnikom stabilny zwrot. Posiadamy w swoim portfelu nieruchomości wynajęte przez duże stabilne koncerny, takie jak Jeronimo Martins, Rossmann, Pepco czy KFC. Jesteśmy również zainteresowani zakupem nieruchomości posiadających najemców lub mających potencjał na taki najem. Ponadto poszukujemy partnerów do wspólnych projektów, które pozwalają bezpiecznie inwestować w inne obszary nieruchomości komercyjnych.

Nasz zespół specjalistów

Maciej Kłodziński, Prezes właściciel

Ur. 1978 w Krakowie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Członek Zarządu Krakowskiego Klubu Przedsiębiorczości. Posiada ponad 16-letnie doświadczenie w obszarze nieruchomości, pracował stanowiskach kierowniczych m.in. w Grupie Lotos, Tesco Polska, a przez ostatnie 10 lat w Jeronimo Martins Polska. Brał udział w ponad 150 transakcjach zakupu lub najmu nieruchomości handlowych.

Obszary działania

o-nas-nieruchomosci

pozyskiwanie
nieruchomości

o-nas-inwestycje

inwestycje krótko
i długoterminowe

o-nas-komercyjne

nieruchomości
komercyjne

o-nas-mieszkaniowe

projekty
mieszkaniowe

o-nas-obsluga-prawna

pełna obsługa
prawna

Współpracują z nami najlepsi:
Biedronka, KFC, Pepco, Rossman, Stokrotka, Aldi

Sukces inwestycji

to doświadczenie zespołu

W naszym zespole pracują prawnicy, specjaliści w branży nieruchomości z 16-letnim doświadczeniem oraz menedżerowie gwarantujący skuteczność działania i maksymalną efektywność inwestycyjną. Ich wieloletnie doświadczenie w zakresie współpracy z największymi markami na polskim rynku daje ogromne możliwości inwestycyjne.